mobile app screenshot

PozReco Energy

PozReco Energy to spółka, która została powołana w celu kompleksowej realizacji przedsięwzięć związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii. Historia firmy PozReco sięga lat 90-tych, której to głównym celem jest działalność handlowa w branży grzewczej, klimatyzacyjnej wraz z pochodnymi.

PozReco Energy

Od 27 lat Spółka sukcesywnie realizuje założoną strategię, rzetelnie i kompleksowo świadczy usługi montażowe i serwisowe dla klientów indywidualnych i firmowych wykonując tradycyjne systemy grzewcze i instalacyjne jednocześnie wdrażając nowoczesne systemy z dziedziny odnawialnych źródeł energii.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte poprzez realizację wielu zadań i obiektów pozwoliły Firmie na zaoferowanie swoim klientom szerokiej gamy usług z dziedziny ogrzewnictwa, klimatyzacji, budowy sieci, oraz stosowania systemów przy udziale energii odnawialnej jak i przedsięwzięć proekologicznych. Spółka PozReco Energy gwarantuje Państwu kompleksową realizację zadań na każdym etapie inwestycji co jest potwierdzone wieloletnią współpracą, uznaniem i zadowoleniem Naszych Klientów.

Spółka PozReco Energy zapewni Państwu profesjonalną obsługę począwszy od przeprowadzenia kompleksowej ekspertyzy, opracowania projektu, montażu, uruchomienia instalacji jak i również doradztwo i pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

mobile app screenshot

Cztery kroki do ekologii

PozReco Energy
100%
POMIARY

Spółka PozReco Energy świadczy kompleksową usługę w zakresie przygotowania ekspertyzy i pomiarów związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny odnawialnych źródeł energii.

WYCENA
PROJEKT
MONTAŻ
wpisz szukaną frazę
wpisz szukaną frazę